Taksitle İphone 13 Nasıl Alınır?

Taksitle iphone 13 almak isteyen kişiler daha kolay yollarla nasıl bu telefonu satın alacaklarını merak etmekte ve bu konuda araştırmalar yapmaktadır. İphone 13 taksit seçenekleri araştırılarak bu telefonu almanın yollarını öğrenmeye çalışmaktadırlar.

Ancak normal yollarla şu an ki artan fiyatlarla birlikte iphone 13 alma şansı oldukça zor olduğundan dolayı senetletelefon.com sitesi olarak insanların bu işlemi zorlanmadan yapmasına yardımcı olmakta ve taksitle iphone 13 alabilme imkânını herkese sunmaktayız.

İphone 13 Taksit Seçenekleri Nedir?

Taksitle iphone 13 almak isteyen kişiler taksit seçeneklerini de öğrenmek istemektedirler. Taksitli iphone 13 alımları için senetletelefon.com sitesi olarak tüm kullanıcılarımıza ister 12 ay ister 24 ay taksit imkânı sunarak kolaylıkla aldıkları telefonları ödeyebilmelerine olanaklar sunmaktayız. Üstelik taksitle iphone 13 almak için ne kredi kartı şartı sunmakta ne de kefil şartı sunmaktayız. Firma olarak sadece icra dosyanızın olmamasına ve banka puanınızın yeterli olmasına özen göstermekteyiz.

Sitemize hemen üye olarak mağazamızdan dilediğiniz telefonu seçerek hemen sepete ekleme işlemi ile online senetle telefon alma başvurusu yapabilir gerekli evrakları yine hızlı bir şekilde sitemize yükleyerek onay sürecini başlatmış olursunuz. Müşteri danışanlarımız tüm işlemleri hızlı bir şekilde inceleyerek onay çıkar çıkmaz sizlere ulaşmakta ve telefonunuzu teslim etmek için sizlerden randevu almakta ve 3 gün içerisinde telefonunuz sizlere bizzat elden teslim edilmektedir.

Taksitli İphone 13 Şartları Nedir?

Taksitle iphone 13 almak için sitemize başvuru yapmayı düşünenler en çok senetletelefon.com sitemizin başvuru şartlarını merak etmektedir. Reel de bulunan mağazaların istekleri oldukça fazla olduğundan dolayı insanlar diledikleri telefonları alamadıkları için firma olarak bizlerin de hangi koşullar doğrultusunda telefon verdiğimizi merak etmektedirler.

Ancak bizler diğer mağazalara nazaran müşterilerimizden ne kredi kartı talep etmekte ne de senet için kefil beklemekteyiz. Ayrıca telefon satışı için önden peşinatta talep etmeden hemen senetle telefon satışı işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirmekteyiz. Firma olarak müşterilerinizin sadece icra dosyasının olmaması ve banka puanının bulunması bizler için yeterli olduğundan dolayı taksitle iphone 13 başvurularını hızlı bir şekilde incelemekte ve onay çıkar çıkmaz hemen sizlerle irtibata geçerek teslimat işlemini hızlandırmaktayız. Telefonlarınız bizzat evinize kadar sizden randevu alınan gün danışanlarımız tarafından teslim edilmektedir.